Aproape...gata!
25 Iunie 2008

Prima editie a Scolii de Creatie ADC*RO se apropie de sfarsit. Cele douasprezece, saptamani de seminarii si tutorate s-au incheiat marti, 24 iunie, cu ultimul seminar de Campanii Integrate.

La aceasta ultima intalnire in forumula completa, studentii au primit indicatiile finale cu privire la cum isi vor organiza portofoliile, pentru ca mai apoi, munca sa le fie evaluata de catre cei doisprezece tutori. Seminarul de Campanii Integrate i-a adus la masa sustinerii pe Serban Alexandrescu, Adrian Botan, Bogdan Naumovici si Vali Suciu.

Pana a obtine statutul de absolventi cu « diploma in regula » studentii mai au urmatoarele indatoriri, in ordinea prioritatilor : rezolvarea ultimului brief, intalnirea pentru feedback-ul final si pregatirea portofoliilor.
Toata lumea e invitata sa se distreze la petrecerea de sfarsit si speram ca nimeni nu va exagera cu lacrimile de despartire si promisiunile ca nu se vor uita niciodata !
:)