Petrecere de absolvire Scoala ADC*RO, promotia februarie 2011
14 Martie 2011

Editia a treia a Scolii ADC*RO s-a incheiat! Au fost 12 saptamani de seminarii, tutori, brief-uri, executii si nopti nedormite.

Oare a meritat?

Cate dintre obiectivele scolii au fost indeplinite?

Cati dintre studenti au reusit sa se faca remarcati?

Cine a avut cele mai bune idei si cele mai reusite executii?

Concluzii si raspunsuri vom afla pe 17 martie, la Petrecerea de Absolvire a Promotiei 2011 a Scolii ADC*RO.

Ne vor insoti la petrecere, ca de fiecare data, prietenii de la URSUS – intotdeauna pregatiti sa intretina atmosfera si sa ne faca cinste.

Vor fi prezenti la fata locului si cei de la Canyon Romania , pregatiti cu premii speciale pentru studentii scolii.

Toti cei care au fost implicati in acest fenomen, de-a lungul celor 3 editii sunt asteptati joi in Madame Pogany (Str. Banu Antonache 40 – 44 , Sector 1, Bucuresti.) pentru a fi alaturi, pentru ultima data pe acest an, de echipa scolii, de tutori si de ceilalti studenti alaturi de care au lucrat pe parcursul anului.

Accesul la petrecere se face strict pe baza de invitatie.