Portofoliile studentilor 2016

Top 10 portofolii, Scoala ADC*RO, promoția 2016:

1. Karla Georgescu
Premii speciale: Best Video, Best Radio & Best BTL

2. George Bucurescu
Premii speciale: Best Print , Best Digital , Best Integrated Campaigns

3. Raul Gheba
Premiu special: Best Radio

4. Irina Guțan

5. Cristina Cazacu
Premiu special: Best Innovative (alături de echipa formată din Cristina Cazacu, Georgiana Anghel, Horia Ionescu, Șerban Roman și Irina Tănase)

6. Ana Maria Mocăiță

7. Georgiana Anghel

8. Andreea Călărașu

9. Irina Tănase

10. Miruna Anton

Absolvenții Scoala ADC*RO 2016:

Adrian Costache
Anamaria Filip
Anita Klein
Călin Radu
Dragoș Morman
Horia Ionescu
Mihaela Dinu
Oana Nichiforov
Octavian Șum
Silvia Toacă
Simona Toader
Șerban Roman
Premiu special: Best Outdoor & Best Innovative (alături de echipa formată din Cristina Cazacu, Georgiana Anghel, Horia Ionescu, Șerban Roman și Irina Tănase)

Vezi portofoliile studentilor din 2015